Trumny sosnowe

Trumna TA180

Opis Trumna „łamana” wykonana z miękkiego drewna – sosna lub topola. Wnętrze trumny zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów obiciowych o stonowanej kolorystyce. Po bokach znajdują się plastikowe zbrojone - Więcej »

Trumna T06B

Opis Trumna „łamana” zaprojektowana według wzornictwa włoskiego, wykonana z drewna sosnowego. Wnętrze trumny zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów obiciowych o stonowanej kolorystyce. Po bokach znajdują się plastikowe zbrojone - Więcej »

Trumna T05B

Opis Trumna ośmiokątna zaprojektowana według wzornictwa hiszpańskiego, wykonana z drewna sosnowego. Wnętrze trumny zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów obiciowych o stonowanej kolorystyce. Po bokach znajdują się plastikowe, zbrojone - Więcej »

Trumna T04B

Opis Tradycyjna trumna prosta, wykonana z drewna sosnowego. Wnętrze trumny zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów obiciowych o stonowanej kolorystyce. Po bokach znajdują się plastikowe, zbrojone uchwyty (antaby). Trumna - Więcej »

Trumna TKBL

Opis Tradycyjna prosta trumna wykonana z drewna sosnowego. Wnętrze trumny zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów obiciowych o stonowanej kolorystyce. Po bokach znajdują się plastikowe, zbrojone uchwyty (antaby). Trumna - Więcej »

Trumna 111F/B

Opis Trumna prosta wykonana z drewna sosnowego. Wnętrze trumny zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów obiciowych w kolorze białym. Po bokach znajdują się plastikowe, zbrojone uchwyty (antaby). Trumna wyposażona - Więcej »

Trumna TP

Opis Trumna prosta wykonana z drewna sosnowego. Jedna z najtańszych trumien w naszej ofercie. Wnętrze trumny zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów obiciowych w kolorze białym. Po bokach znajdują - Więcej »

Trumna SSA

Opis Trumna prosta wykonana z drewna sosnowego. Wnętrze trumny zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów obiciowych w kolorze białym. Po bokach znajdują się plastikowe zbrojone uchwyty (antaby). Trumna wyposażona - Więcej »

Trumna SSC

Opis Trumna prosta wykonana z drewna sosnowego. Wnętrze trumny zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów obiciowych w kolorze białym. Po bokach znajdują się plastikowe zbrojone uchwyty (antaby). Trumna wyposażona - Więcej »

Trumna TA26

Opis Trumna „łamana” wykonana z drewna sosnowego. Wnętrze trumny zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów obiciowych w kolorze białym. Po bokach znajdują się plastikowe zbrojone uchwyty (antaby). Trumna wyposażona - Więcej »