Urny drewniane

Urna drewniana UDS

Opis Urna wykonana z drewna i mająca kształt tradycyjnej trumny. Powierzchnia lakierowana i malowana, ozdobiona metalowymi uchwytami w kolorze złota, znajdującymi się po bokach. Wieko zdobione krzyżem z wizerunkiem Jezusa - Więcej »

Urna drewniana UD MAX

Opis Urna wykonana z drewna dębowego, o powiększonej pojemności. Powierzchnia lakierowana, ozdobiona metalowymi uchwytami w kolorze starego złota, znajdującymi się po bokach. Wieko zdobione krzyżem lub różą w kolorze złota - Więcej »

Urna drewniana UDD1

Opis Urna płaska wykonana z drewna, lakierowana. Ozdobiona metalowymi uchwytami w kolorze starego złota, znajdującymi się po bokach. Wieko zdobione krzyżem lub różą w kolorze starego złota – do wyboru. - Więcej »

Urna drewniana UD17

Opis Urna płaska wykonana z drewna, lakierowana. Ozdobiona metalowymi uchwytami w kolorze złota, znajdującymi się po bokach. Wieko zdobione krzyżem w kolorze złota. Na przodzie urny dodatkowo znajduje się aplikacja - Więcej »

Urna drewniana UD8

Opis Urna wykonana z drewna, lakierowana. Ozdobiona metalowymi uchwytami w kolorze złota, znajdującymi się po bokach. Urna została przyozdobiona krzyżem lub różą w kolorze złota – do wyboru. Cechy szczególne - Więcej »

Urna drewniana UD1

Opis Urna wykonana z drewna, lakierowana – lakierem przeźroczystym lub białym. Ozdobiona metalowymi uchwytami w kolorze złota, znajdującymi się po bokach. Wieko zostało przyozdobione aplikacją o motywie kwiatowym (róża) lub - Więcej »

Urna drewniana UD2

Opis Urna wykonana z drewna, lakierowana. Ozdobiona metalowymi uchwytami w kolorze złota, znajdującymi się po bokach. Wieko zostało przyozdobione aplikacją o motywie kwiatowym (róża) lub wyznaniowym (krzyż z wizerunkiem Jezusa - Więcej »

Urna drewniana UDF

Opis Urna wykonana z drewna, lakierowana. Ozdobiona metalowymi uchwytami w kolorze złota. Na przodzie urny znajduje się aplikacja z motywem wyznaniowym – krzyż z wizerunkiem Jezusa Chrystusa – w kolorze - Więcej »

Urna drewniana UD9

Opis Urna wykonana z drewna, lakierowana i polerowana na wysoki połysk. Ozdobiona metalowymi uchwytami w kolorze złota. Na przodzie urny znajduje się aplikacja z motywem wyznaniowym – krzyż z wizerunkiem - Więcej »

Urna drewniana UD5

Opis Urna wykonana z drewna, lakierowana i polerowana na wysoki połysk. Ozdobiona metalowymi uchwytami w kolorze złota. Na przodzie urny znajduje się aplikacja z motywem kwiatowym – na wpół rozkwitnięta - Więcej »