Urny kamienne

Urna kamienna 204C

Opis Urna wykonana z czarnego granitu, polerowanego na wysoki połysk. Ozdobiona mosiężnymi uchwytami. Na urnie znajduje się aplikacja o motywach wyznaniowych w kolorze złotym lub srebrnym. Granit to skała głębinowa - Więcej »

Urna kamienna 204S

Opis Urna wykonana z ciemnoszarego granitu, polerowanego na wysoki połysk. Ozdobiona mosiężnymi uchwytami. Na urnie znajduje się aplikacja o motywach wyznaniowych w kolorze złotym lub srebrnym. Granit to skała głębinowa - Więcej »

Urna kamienna 204Z

Opis Urna wykonana z zielonego granitu, polerowanego na wysoki połysk. Ozdobiona mosiężnymi uchwytami. Na urnie znajduje się aplikacja o motywach wyznaniowych w kolorze złotym lub srebrnym. Granit to skała głębinowa - Więcej »

Urna kamienna ośmiokątna UKBO

Opis Urna wykonana z czarnego marmuru, polerowanego na wysoki połysk. Ozdobiona złoconym krzyżykiem u szczytu oraz złoconymi uchwytami. Możliwość zastąpienia krzyżyka złoconą kulką. Marmur to skała metamorficzna, która powstała najczęściej z przeobrażenia - Więcej »

Urna kamienna ośmiokątna UKOO

Opis Urna wykonana z zielonego onyksu, polerowanego na wysoki połysk. Niepowtarzalne połączenie zieleni, brązów i jasnych pasm nadaje urnie niezwykły wygląd. Ozdobiona złoconym krzyżykiem u szczytu oraz złoconymi uchwytami. Możliwość zastąpienia krzyżyka złoconą kulką. - Więcej »

Urna kamienna ośmiokątna UKOOL

Opis Urna wykonana z jasnego onyksu, polerowanego na wysoki połysk. Ozdobiona złoconym krzyżykiem u szczytu oraz złoconymi uchwytami. Możliwość zastąpienia krzyżyka złoconą kulką. Onyks to minerał, odmiana chalcedonu o równoległym ułożeniu warstw, - Więcej »

Urna kamienna płaska UKBS

Opis Urna ręcznie wykonana z czarnego marmuru, polerowanego na wysoki połysk. Ozdobiona złoconymi rączkami po bokach. Marmur to skała metamorficzna, która powstała najczęściej z przeobrażenia wapieni. Składa się głównie z - Więcej »

Urna kamienna płaska UKOS

Opis Urna wykonana z zielonego onyksu – szlachetnego kamienia naturalnego, ręcznie polerowanego na wysoki połysk. Ozdobiona po bokach złoconymi rączkami. Onyks to minerał, odmiana chalcedonu o równoległym ułożeniu warstw, na - Więcej »

Urna kamienna płaska UKOSL

Opis Urna wykonana z jasnego onyksu, ręcznie polerowanego na wysoki połysk. Ozdobiona złoconymi rączkami po bokach. Onyks to minerał, odmiana chalcedonu o równoległym ułożeniu warstw, na przemian jasnej i ciemniejszej. - Więcej »

Urna kamienna UKT

Opis Urna wykonana z polerowanej skały „teak”, o matowej powierzchni. Ozdobiona złoconym krzyżykiem u szczytu oraz złoconymi uchwytami. Możliwość zastąpienia krzyżyka złoconą kulką. Cechy szczególne produktu Wysokość: 32 cm (z krzyżem) Szerokość: - Więcej »