Urny kompozytowe

Urna kompozytowa UL22, UL25

Opis Urna wykonana z kompozytu kamienno-żywicznego. Powierzchnia matowa, ozdobiona metalowymi uchwytami w kolorze starego złota. Na urnie znajduje się aplikacja o motywie kwiatowym lub wyznaniowym (krzyż) – również w kolorze - Więcej »

Urna kompozytowa UL18

Opis Urna wykonana z kompozytu kamienno-żywicznego. Powierzchnia została polakierowana i wypolerowana na wysoki połysk. Urna jest ozdobiona metalowymi uchwytami. Na przodzie urny znajduje się aplikacja o wyznaniowym motywie (krzyż) – - Więcej »

Urna kompozytowa płaska

Opis Urna wykonana z kompozytu kamienno-żywicznego. Powierzchnia została polakierowana i wypolerowana na wysoki połysk. Urnę ozdobiono metalowymi uchwytami oraz dodatkowymi motywami, takimi jak róże lub pasek – w kolorze starego - Więcej »

Urna kompozytowa UL16

Opis Urna wykonana z kompozytu kamienno-żywicznego. Powierzchnia została polakierowana i wypolerowana na wysoki połysk. Urnę ozdobiono metalowymi uchwytami. Na jej przodzie znajduje się aplikacja o wyznaniowym motywie (krzyż) w kolorze - Więcej »

Urna kompozytowa UL12

Opis Urna wykonana z kompozytu kamienno-żywicznego. Powierzchnia została polakierowana i wypolerowana na wysoki połysk. Urna jest ozdobiona metalowymi uchwytami. Na jej przodzie znajduje się aplikacja o kwiatowym motywie w kolorze - Więcej »