Wieko nakładane

Trumna kremacyjna TKB

Opis Prosta trumna kremacyjna. Wnętrze trumny zostało wykonane z materiałów fizelinowych o stonowanej kolorystyce. Trumna nie jest wyposażona w żadne dodatkowe akcesoria. Cechy szczególne trumny Wymiary (cm): 206x66x43 Kolor - Więcej »

Trumna TA180

Opis Trumna „łamana” wykonana z miękkiego drewna – sosna lub topola. Wnętrze trumny zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów obiciowych o stonowanej kolorystyce. Po bokach znajdują się plastikowe zbrojone - Więcej »

Trumna T06B

Opis Trumna „łamana” zaprojektowana według wzornictwa włoskiego, wykonana z drewna sosnowego. Wnętrze trumny zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów obiciowych o stonowanej kolorystyce. Po bokach znajdują się plastikowe zbrojone - Więcej »

Trumna T05B

Opis Trumna ośmiokątna zaprojektowana według wzornictwa hiszpańskiego, wykonana z drewna sosnowego. Wnętrze trumny zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów obiciowych o stonowanej kolorystyce. Po bokach znajdują się plastikowe, zbrojone - Więcej »

Trumna T04B

Opis Tradycyjna trumna prosta, wykonana z drewna sosnowego. Wnętrze trumny zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów obiciowych o stonowanej kolorystyce. Po bokach znajdują się plastikowe, zbrojone uchwyty (antaby). Trumna - Więcej »

Trumna T01B

Opis Trumna „łamana” zaprojektowana według wzornictwa włoskiego, wykonana z drewna sosnowego. Wnętrze trumny zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów obiciowych o stonowanej kolorystyce. Po bokach znajdują się plastikowe, zbrojone - Więcej »

Trumna TKBL

Opis Tradycyjna prosta trumna wykonana z drewna sosnowego. Wnętrze trumny zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów obiciowych o stonowanej kolorystyce. Po bokach znajdują się plastikowe, zbrojone uchwyty (antaby). Trumna - Więcej »

Trumna 111F/B

Opis Trumna prosta wykonana z drewna sosnowego. Wnętrze trumny zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów obiciowych w kolorze białym. Po bokach znajdują się plastikowe, zbrojone uchwyty (antaby). Trumna wyposażona - Więcej »

Trumna TP

Opis Trumna prosta wykonana z drewna sosnowego. Jedna z najtańszych trumien w naszej ofercie. Wnętrze trumny zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów obiciowych w kolorze białym. Po bokach znajdują - Więcej »

Trumna SSA

Opis Trumna prosta wykonana z drewna sosnowego. Wnętrze trumny zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów obiciowych w kolorze białym. Po bokach znajdują się plastikowe zbrojone uchwyty (antaby). Trumna wyposażona - Więcej »