Trumny Batesville

Każdy pogrzeb jest doświadczeniem o wielkim znaczeniu dla rodziny i najbliższych przyjaciół zmarłego. Nie jest tylko sentymentalną ceremonią, lecz ostatnią szansą, by pożegnać ukochaną osobę. W „DIGNITY KRAKÓW” wiemy, jak ważne są to chwile.

BatesvilleNa przedsiębiorcy zajmującym się dostarczaniem wyposażenia biorącego udział w ceremonii pochówku ciąży specyficzna odpowiedzialność. Nie jesteśmy tylko handlowcami. Naszą rolą jest zapewnienie organizatorom pogrzebów możliwości godnego przygotowywania ceremonii pogrzebowych. W tej dziedzinie liczą się przede wszystkim jakość i niezawodność. Połączenie najnowszych technologii z tradycyjnym podejściem do spraw pogrzebowych tworzy unikalną ofertę trumien.

Modele naszych trumien

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę produktów wyjątkowej klasy. Trumny przez nas oferowane są jedyne w swoim rodzaju – niepowtarzalne i bezkonkurencyjne. Ich jakość mówi sama za siebie.

W branży funeralnej liczy się nie tylko handel, ale przede wszystkim odpowiedzialność, jaką nakłada na nas zaufanie Klientów. Obowiązkiem każdego Domu Pogrzebowego jest zapewnienie usług na jak najwyższym poziomie. Od tego zależy nie tyle zadowolenie Klienta, ale świadomość godnego pożegnania bliskiej osoby. W pogrzebie nie chodzi o zaspokajanie potrzeb, lecz oddanie hołdu pamięci zmarłego.

Najlepszy pogrzeb to taki, który ukoi choć odrobinę serca żałobników – zapewni godną oprawę ostatniego pożegnania ze zmarłym. Właśnie dlatego postanowiliśmy zadbać o wyposażenia polskich Domów Pogrzebowych w sprzęt najwyższej klasy. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci mieli fizyczne możliwości świadczenia możliwie najlepszych usług. Chcemy, by stali na tym samym poziomie, co firmy zachodnie. Nie mogą ustępować im ani na jotę, gdyż nasi zmarli zasługują na to, co najlepsze.

Na naszej stronie znajdą Państwo wszystkie obecnie dostępne w Polsce modele trumien marki Batesville – jednego z najlepszych producentów asortymentu funeralnego na świecie. Trumny Batesville stanowią unikalną kombinację jakości, piękna i rozwiązań technologicznych. Dzięki nim rodziny zmarłych będą mogły doświadczyć pogrzebów, które pozostaną w sercach na długie lata.

243624s 245987s 253969s 243620s 243609s 243616s 184957s 202149s 215150s

Zobacz więcej trumien produkcji Batesville