Urna artystyczna z rzeźbą

Urna artystycznaOpis

Urna wykonana ręcznie z połączenia drewna, ceramiki i miedzi. Każda z tych urn jest jedyna w swoim rodzaju – nie ma dwóch identycznych, choć są tworzone według kilku klasycznych wzorów.

Nostalgia – symbolizuje tęsknotę za ukochaną osobą, która odeszła z tego świata. Choć nie ma jej już pośród żywych, nadal pozostaje w pamięci najbliższych. Nostalgia kojarzy się z bólem, ale tak naprawdę jest wspomnieniem; dowodem na wciąż trwającą miłość.

Przemijanie – wszystko płynie, z czasem odchodzi w przeszłość. Nawet człowiek, choć kochany i szanowany przez najbliższych, w końcu wybiera się w podróż do innego świata. Świadomi przemijania nie przestajemy kochać, a kochając – pamiętamy. Nawet po latach.

Ukojenie – kiedy odchodzi bliska osoba, czujemy ból. To naturalne i nie sposób się przed taką koleją rzeczy uchronić. Jednakże, wraz z upływem czasu, pojawia się ukojenie. Każdy z nas radzi sobie inaczej ze stratą i potrzebuje innej ilości czasu na pokonanie cierpienia. Ostatecznie jednak radzimy sobie z bólem i – prędzej czy później – zaczynamy patrzeć w przyszłość z nadzieją.

Cechy szczególne produktu

Wymiary: różne

Materiał: drewno, ceramika, miedź

Kolory: różne